Львів’яни щодня ризикують власним здоров’ям через бездіяльність Садового, – Телішевський

0
1808

На сесії Львівської міської ради голова фракції УКРОП Ігор Телішевскийзвернувся до міського голови Андрія Садового з вимогою надати доручення Департаменту житлового господарства та інфраструктури у стислі терміни провести демонтаж аварійних плит з фасаду буд. № 17, що по вул. С. Петлюри. Про це пише Укроп Львівщина.

“До мене вернулись мешканці будинку № 17, що по вул. С. Петлюри з проханням допомогти у вирішенні питання демонтажу аварійних плит якими обшитий фасади та балкони будинків. Мешканці будинку, неодноразово звертались з проханням демонтувати небезпечні плити в ЛКП яке обслуговує будинок та, на жаль, жодної реакції від керівництва та працівників ЛКП не було”, – розповів укропівець, голова комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища Ігор Телішевский.

Надаємо, на початку цього року, Залізнична районна адміністрація, після неодноразових звернень укропівця, провела демонтаж плит на перших та других поверхах та, на жаль, через свою зношеність та погодні умови, велика кількість бетонних конструкцій на вищих поверхах поступово руйнується, що створює небезпеку для мешканців та перехожих.

Залишити відповідь