Львів’яни розпочнуть голодування проти незаконного будівництва у місті

1
2143

Сьогодні у Львові розпочнуть акцію голодування під стінами Ратуші проти незаконного будівництва у місті.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написала активістка Лідія Конюх, пише Форпост.

«Мер Львова Андрій Садовий відреагував на голодний протест мера Золочева Ігора Гриньківа проти незаконного будівництва і поїхав підтримати свого колегу. Наш бургомістр розпочав гарну ініціативу: всю країну облетіла яскрава світлина як мер Львова бореться проти незаконної забудови дуже дієвим способом – трощить її кувалдою.

На жаль, у рідному місті, яке очолює вже 13-ий рік поспіль, Андрій Іванович не такий дієвий та радикальний. Незаконне будівництво – одна з топових проблем у Львові. Антизабудовні активісти провели десятки акцій, добилися створення та засідання не однієї робочої комісії по вирішенню проблем у сфері містобудування. Але ми не бачимо вирішення питань на користь громади, питання заговорюються, у судах укладаються мирові угоди, інтереси мешканців не враховуються.

Тому ГО «Народна дія Львів» оголошує протестне голодування під стінами мерії, сподіваючись, що бодай так нас почує наш міський голова. Адже чим ми гірші, ніж мер Золочева? Ми принесемо для Андрія Івановича кувалду і чекаємо від нього не менш рішучих дій у вирішенні питань з незаконним будівництвом у Львові!», – сказано в повідомленні.

Акція розпочнеться сьогодні, 18 червня, о 09.30, пл. Ринок, 1

Додаткову інформацію можна отримати:

Активістка ГО «Народна дія Львів» Лідія Конюх

0974457721

1 коментар

  1. Підтримую! З забудовами у Львові жахливо. То перед самими вікнами поставлять будинок, то будують ЖИТЛОВІ будинки на забруднених шкідливими металами( на заводі Полярон, наприклад!) землях, то настільки загущують вулиці додатковими будівлями, що ногу скоро буде ніде поставити.
    А електромережі, водо- і газопостачання, які розраховані для певної к-сті мешканців, ніхто не збирається реконструювати у відповідних організаціях?

Leave a Reply