Львів’яни почали економити на нових автомобілях у листопаді

0
1689

Минулого місяця у Львові та Львівській області 305 нових легковиків, що на 15 авто менше ніж у жовтні цього року.

Сума покупок нових автомобілів у Львові склала менше 9 мільйонів доларів США, що на 1 мільйон доларів менше ніж у жовтні цього року. За інформацією сайту з продажу автомобілів RST.ua, більшу кількість автомобілів продали лише у п’яти регіонах: Київ, Харків, Дніпро та Одеса. Загалом в Україні продали більше 7 тисяч нових авто на суму 200 мільйонів доларів США.

Половина автомобілів, які купили у Львові – вартістю від 17 до 35 тисяч доларів США. Ще чверть – дорожчі 35 тисяч доларів. Середня ціна автомобіля у регіоні склала 30 тысяч доларів США. Найдорожчі авто купували в Одесі. Там середня вартість авто перевищила 33 тисячі доларів. Найдешевші автомобілі купували в Чернігові, де середній цінник становить трохи більше 22 тисяч доларів.

Найпопулярнішою маркою у Львові стала Kia. Якщо розглядати по моделях, то лідирує Kia Sportage. Крім цього, часто купували Mercedes GLE-class, середня вартість якого становить більше 50 тисяч доларів США, без врахування ціни додаткового обладнання.

Для порівняння, у жовтні продали 320 нових автомобілів, а сума склала більше 10 млн доларів США. У вересні продажі становили 298 нових автомобілів на суму 9 млн доларів США. За 4 місяці найкращі продажі були у серпні. Тоді продали 321 автомобіль.

Залишити відповідь