Львів’яни пересідають на нові позашляховики

0
1220

Минулого місяця у Львові та області зареєстрували більше майже трьохсот нових авто, кожне з яких в середньому коштувало 32 тисячі доларів США. Найпопулярнішими моделями були кросовери.

У регіоні сума витрат на покупку нових автомобілів становила 10 мільйонів доларів, якщо не враховувати вартості додаткового обладнання. Понад 40% автомобілів, які купували львів’яни, мали ціну від 17 до 35 тисяч доларів. Авто, які входять у цей ціновий діапазон до 17 тисяч – 28%. Середня вартість нової машини у Львові перевищила 32 тисячі доларів, – повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua.

Найпопулярнішими авто в регіоні були Renault – 44 зареєстрований авто на суму 700 тисяч доларів. А от на 19 машин марки Mercedes львів’яни витратили більше мільйона доларів. Серед моделей бестселером у серпні був кросовер Kia Sportage. У Львові зареєстрували 17 таких авто.

Загалом, у серпні в Україні продали понад 7 тисяч нових автомобілів на суму 210 мільйонів доларів США. Це на 10% більше ніж у серпні минулого року. Найбільшу кількість нових автомобілів зареєстрували у столиці. У серпні кияни придбали майже 3 тисячі авто на 90 мільйонів доларів.

Нагадаємо, впродовж січня-червня 2018 року у Львові та області зареєстрували більше майже 2 тисяч нових авто на 58 мільйонів доларів США. Тоді найпопулярнішими авто в регіоні були Volkswagen – 176 зареєстрований авто на суму 5 мільйонів доларів.

Leave a Reply