Львів’янку за крадіжку телефону з помешкання 69-річної потерпілої засуджено на 4 роки

0
61
Львів’янку за крадіжку телефону з помешкання 69-річної потерпілої засуджено на 4 роки

Львів’янку за крадіжку телефону з помешкання 69-річної потерпілої засуджено на 4 роки

28 лютого 2023 року Львівський апеляційний суд розглянув апеляційні скарги обвинуваченої та захисника на вирок Сихівського районного суду міста Львова від 11 листопада 2022 року, за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу суду. 

Коротко про обставини справи

24 серпня 2021 року 44-річна обвинувачена проникла через балкон у житло 69-річної сусідки, зайшла в приміщення квартири, де таємно викрала мобільний телефон марки «Huawei P smart» з чохлом та сім-карткою мобільного оператора «Київстар». Опісля, розпорядилася викраденим майном на власний розсуд. Своїми умисними діями обвинувачена заподіяла матеріальну шкоду потерпілій на загальну суму 4944 грн.

Вироком Сихівського районного суду міста Львова жінку визнано винуватою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України, та призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 4 роки. Строк відбування покарання обчислювати з часу затримання, а саме з 24.08.2021 року.

Розгляд апеляційної скарги

Не погоджуючись з вироком суду обвинувачена та захисник подали апеляційні скарги, в яких просили скасувати вирок повністю та ухвалити новий, яким кримінальне провадження у справі закрити відповідно до п.3 ч. 1 ст. 284 КПК України.

Заперечуючи доводи апеляційної скарги, прокурор зазначив, що суд першої інстанції вірно встановив всі фактичні обставини кримінального провадження та дослідив докази, тому апеляційні скарги не підлягають задоволенню.

Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Львівського апеляційного суду залишила без задоволення апеляційні скарги обвинуваченої та захисника, а вирок суду першої інстанції – без змін.

Leave a Reply