Львів’ян запрошують на лекцію Олександра Кіцери

0
760
Львів’ян запрошують на лекцію Олександра Кіцери

У п’ятницю, 21 січня 2022 року, о 16.00 в читальній залі Науково-технічної бібліотеки НУ “Львівська політехніка” (вул. Професорська, 1) відбудеться лекція  професора Олександра Кіцери на тему “Сестри Василіянки та їх роль у вихованні української молоді”.

Про це пише Кулемет з посиланням на Фотографії Старого Львова.

Подія організована у співпраці Науково-технічної бібліотеки НУ “Львівська політехніка” та Українського Фотографічного Товариства (УФОТО).

На основі унікальних світлин та документів та з використанням власного досвіду професор розкаже про особливості педагогіки монахинь від захоронок і до початкових класів.

Олександр Кіцера. Світлив Олександр Харват

“Згадую своїх перших вчительок-монахинь – матір Венедикту і матір Ізидору. Їх так і називали – матерями. І були вони нам справді нашими другими матерями…” – згадує професор Кіцера.

Також ми дізнаємося про аудієнції у Митрополита Андрея Шептицького випускників захоронок і про багато унікальних та маловідомих фактів з життя дітей міжвоєнного Львова.

Перед лекцією всіх пригощатиме Кава Старого Львова. Ваші солодкі смаколики вітаються.

Лекція відбудеться з дотриманням всіх санітарних норм. Потрапити на лекцію можна безкоштовно за наявності довідки про вакцинацію або негативного тесту.

Довідково. Олександр Кіцера народився 24 лютого 1931 року в Луцьку на Волині. Знаний український медик і громадський діяч, доктор медичних наук, професор, дійсний член НТШ.

Займається журналістикою, публіцистикою, пише оповідання, новели, есеї, перекладає з польської, німецької, англійської мов. Збірки творів: «На перехрестях життя», «Сміх і гріх», «Проща», публікації в періодичній пресі.

Залишити відповідь