Львів’ян запрошують на дискусію з Віталієм Портниковим про суспільний досвід війни

0
142

Стартує проєкт співробітництва між містами побратимами Львовом (Україна) та Фрайбургом (Німеччина) Get in Touch. Проєкт розпочнеться із дискусії з Віталієм Портниковим «Суспільний досвід війни як шанс на (не)порозуміння». Участь у події – безкоштовна, тож всіх охочих запрошують реєструватись.

Про це пише Кулемет з посиланням на організаторів.

Колективний досвід, який зараз проживає Україна протягом 9 років військового та багатолітнього культурного антиімперського протистояння, формує нові шляхи взаємодії на міжнародному рівні. Відбувається увиразнення культурної ідентичності та ментальної відмінності українців, руйнування пострадянського міфу про «єдиний народ», водночас вибудовуються спільні дії із Європою та Заходом. Українці є свідками і учасниками історичних подій, що потребують постійного проговорення та рефлексій. Саме тому під час дискусії говоритимуть про те, як можливо транслювати досвід завдяки інституційній та дипломатичній діяльності та як знайти шляхи та механізми порозуміння для співтворення майбутнього.

Віталій Портников – український публіцист, журналіст та письменник, автор аналітичний статей, книг «Евора», «Богородиця в синагозі» та «Тюрма для янголів», оглядач радіо «Свобода».

Дискусія відбудеться 17 березня о 18:00 в театрі пива «Правда» (пл. Ринок, 32)

Участь  в події безкоштовна, однак потрібно зареєструватись: https://forms.gle/FKAvif7dpKepvkYeA

Довідка

Проєкт Get in Touch реалізує ГО «Мережа Центрів Едукації» за підтримки DVV International, Інституту міста та управління культури Львівської міської ради та фінансується Міністерством закордонних справ Німеччини.

Проєкт має на меті стати освітньо-культурним майданчиком для дискусій, знайомства та обміном досвідом між містами через проведення онлайн-конференцій, лекторіїв, творчих воркшопів, виставок та літературних зустрічей.

Залишити відповідь