Львів’ян запрошують до участі в благодійному велопробігу «Кручу педалі, щоб вони жили»

0
243
Львів’ян запрошують до участі в благодійному велопробігу «Кручу педалі, щоб вони жили»

У суботу, 7 серпня, у Львові відбудеться щорічний благодійний велопробіг «Кручу педалі, щоб вони жили» з Арсеном Мірзояном.

Про це інформує Кулемет з посиланням на організаторів.

Музикант спільно з благодійним фондом «Запорука» запрошують велолюбителів на прогулянку cередмістям Львова, адже за п’ять років велопробіг став великим родинним святом для сотень львів’ян – компанії, родини з маленькими дітками, друзі збираються разом, задля доброї справи.

Захід розпочнеться о 10.00 год. Маршрут: просп. Свободи – просп. Чорновола – вул. Липинського – вул. Б. Хмельницького – вул. Грінченка – вул. Гетьмана Мазепи – вул. Замарстинівська – просп. Чорновола – просп. Свободи. За маршрутом велопробігу буде ситуативне перекриття руху.

Цього року кошти, виручені за реєстраційні внески, будуть спрямовані на капітальний ремонт кабінету функціональної діагностики Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру у Львові. У цьому кабінеті регулярно проходять обстеження онкохворі діти, у яких через рак відбулися зміни у роботі серцево-судинної та/або дихальної систем.

За чотири попередні роки було зібрано більше півмільйона гривень, за які придбано 5 інфузоматів та відремонтовано 6 палат відділення гематології та інтенсивної хіміотерапії Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.

Реєстраційний внесок складає 250 грн. 100% перерахованих коштів будуть спрямовані на благодійність.

Зареєструватись на велопробіг «Кручу педалі, щоб вони жили» можна на Gastroli.ua: https://gastroli.ua/en/events/kruchu-pedali-schob-voni-zhili-2021.

Генеральним партнером заходу є компанія «ЕФЕ Бетон».

Вперше велопробіг відбувся у літку 2016 з ініціативи співака. Львівський велоактивіст Володимир Лиховид та компанія Veliki.ua розробили маршрут та долучились до організації.

Прогулянка  отримала конкретну мету – придбати інфузомати у львівське дитяче онковідділення, який системно підтримує благодійний фонд “Запорука”. З тих пір велопробіг щороку збирає значні  суми на його підтримку.

Контактні особи:

Марія Чубата: +380979671256, координаторка офісу БФ «Запорука» у Львові

Ірина Сахно: +380504104484,  менеджерка з комунікацій БФ «Запорука»

 


Leave a Reply