Львів’ян та переселенців міста запрошують спільно відсвяткувати Великдень

0
137

Для всіх, хто зараз проживає у Львові, організовують проєкт «Великдень як вдома». Містян закликають 24 квітня прийняти на великодній сніданок переселенців, а гостей міста ⎯ відвідати оселі львівських родин. Щоб взяти участь, потрібно зареєструватися.

Про це пише Кулемет з посиланням на організаторів.

Проєкт організовує Українська академія лідерства. Основна мета ⎯ поділитися родинним теплом з тими, хто цього потребує.

«Незабаром Львів наповниться атмосферою Великодня. Очікуємо, що наша ініціатива не лише зігріє серця людей, що вимушено залишили свої домівки, а й подарує справжній домашній затишок в колі близьких та нових знайомих. «Великдень як вдома» хоче об’єднати у святкуванні всі куточки країни, бо ми всі ⎯ Україна», ⎯ каже Микола Пісенко, ментор Української академії лідерства, один з організаторів проєкту.

Участь у заході передбачає спільний великодній сніданок 24 квітня для львів’ян та внутрішньо переміщених осіб чи їх сімей. Щоб долучитися до проєкту, охочих прийти на сніданок та прийняти гостей закликають реєструватися за посиланням. Форма спільна для львів’ян та переселенців. Після реєстрації учасників сконтактують між собою для знайомства та узгодження деталей.

Організатори кажуть: для учасників проєкту “Великдень як вдома” готують низку додаткових подій, про які повідомлятимуть у соцмережах заходу.

Довідка

Українська академія лідерства — це формаційна платформа особистісного та суспільного розвитку для молоді на основі цінностей. Академія поєднує річну програму між школою та університетом для вмотивованих підлітків 16-20 років та масштабні соціальні проєкти для суспільства.

Контакти:

Музиченко Крістіна

+380673680884

muzichenko.kr@gmail.com

Leave a Reply