Львів’ян кличуть на громадське слухання щодо реконструкції вулиці Бандери

0
1574

24 листопада 2017 року відбудеться громадське слухання щодо запланованого ремонту вулиці Степана Бандери.

Захід проводиться за ініціативи депутатського корпусу Львівської міської ради.

«Уже тривалий час триває суспільна дискусія щодо реконструкції вул. Степана Бандери, – йдеться у пояснювальній записці, – вважаємо за необхідне перевести цю дискусію в конструктивне русло. Відтак, просимо організувати громадські слухання із залученням мешканців вул.Степана Бандери та прилеглих вулиць,  а також за участі представників ЛКП «Львівавтодор», ЛКП «Інститут просторового розвитку», КУ «Інститут міста» та управління охорони історичного середовища щодо інфраструктурних  рішень реконструкції згаданої вулиці та перепланування руху автотранспорту».

Як пояснив ініціатор слухань, депутат Львівської міської ради Тарас Чолій, у Львові реалізовується проект «Вулиця для всіх», в рамках якого  впродовж року проводились громадські обговорення щодо реконструкції вулиці Степана Бандери.

«Напрацьовувались різні варіанти, як ця вулиця може виглядати після ремонту, залучались мешканці цієї вулиці до обговорення та прийняття рішень. Але з іншого боку, є багато львів’ян, які незадоволені рішеннями, що були запропоновані. Ці люди звертались неодноразово до мене щодо того, що їх інтереси незахищені і їх думка не була почута. Відтак, ми організовуємо громадські слухання, які, на відміну від громадського обговорення, мають більш офіційний і обов’язковий характер для виконавчих органів влади. Таким чином, ми зможемо донести думку людей, як вони бачать розвиток і реконструкцію вулицю Степана Бандери. Ми хочемо, щоб ці громадські слухання були ширшим майданчиком, де багато людей зможуть сказати свою думку і почути про ті рішення, які були напрацьовані».

Місце проведення — корпус №1 Національного університету «Львівська політехніка», аудиторія 117 (м. Львів, Карпінського,2/4).

Реєстрація учасників громадського слухання проводиться на підставі паспорту громадянина України (для посвідчення особи та підтвердження місця реєстрації проживання).

Початок заходу о 17.00. Реєстрація відбуватиметься з 16.40 до 17.00. Довідкова інформація у відділі громадського партнерства управління «Секретаріат ради», тел. 297-57-63.

Залишити відповідь