“Львівспецкомунтранс” запроваджує збір бляшанок задля виготовлення окопних свічок для потреб ЗСУ

0
247
Львівспецкомунтранс

ЛКП «Львівспецкомунтранс» розпочинає збір бляшанок для виготовлення окопних свічок для наших військових. Відповідні 10 резервуарів вже розмістили на контейнерних майданчиках у Личаківському районі. Відтак підприємство закликає усіх своїх клієнтів та небайдужих мешканців долучитись до доброї справи.

Про це пише Кулемет.

«Невдовзі зима, і маємо пам’ятати про наших захисників, які залишаються в окопах, виборюючи нашу свободу. Хочете сприяти тому, щоб кожен український Лицар там, на передовій, відчував ваше тепло й турботу?! Уже від сьогодні Львівспецкомунтранс запроваджує збір бляшанок у контейнери, на яких встановлено відповідну позначку. Таких спеціалізованих 10 резервуарів уже розміщені в Личаківському районі за адресами: вул. Барвінських, 16; Лисенка, 32; Мучна, 32; Юрія Руфа, 5 (колишня вул. Некрасова); Ніжинська, 9; Парфановичів, 3; Піскова, 17; Смольського, 7; Черемшини, 6 та Чернігівська, 7.

Окопні свічки роблять із бляшанок, картону й парафіну. Маленька окопна свічечка не боїться ні вітру, ні дощу-снігу. Добре сушить бліндажі, придатна для розведення вогнища, опалення невеликих приміщень чи для підігріву або приготування їжі, а то й просто, щоб зігріти долоні. Військові радо використовують цей засіб у повсякденні, тож й потреби чималі.

Відтак закликаємо не викидати жерстяні бляшанки, а мити, сушити й приносити їх на наші майданчики для збору ТПВ. Надалі їх передаватимуть волонтерам, які й виготовлятимуть з них окопні свічки для потреб ЗСУ», – повідомили у ЛКП «Львівспецкомунтранс».

Залишити відповідь