Львівським студентам пропонують пройти “Марафон стипендій”

0
1411

Економічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка спільно з Львівською міською радою та за підтримки компанії Avalon Inc. пропонує студентам проект нового формату «МАРАФОН СТИПЕНДІЙ».

Про це повідомили на економічному факультеті ЛНУ ім.Франка

Захід відбудеться на економічному факультеті (просп.Свободи 18) 24 квітня 2018 року о 12:00 год.

Проект зорієнтований на студентів економічного, юридичного факультетів, факультетів прикладної математики та міжнародних відносин.

«МАРАФОН СТИПЕНДІЙ» – фітнес-симулятор першого робочого місця, 2-годинний інтенсив з розв’язання бізнес-кейсів та проходження співбесід в компаніях-учасниках. Фітнес-коучерами заходу стануть найкращі HR провідних компаній.

Переможці МАРАФОНУ отримають одноразову стипендіальну винагороду в розмірі 5 000 грн. і можливість оплачуваного стажування у компаніях учасниках МАРАФОНУ:

Avalon Inc.

Tickets.UA

Ощадбанк

Nestle Business Servise Lviv

Nexia DK

KindGeek

Леополіс Ріелті

Асоціація західноукраїнських забудовників

Інформаційний партнер заходу: Львівська пошта

Для участі в проекті учасникам необхідно до 21.04.2018 – зареєструватися за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1lhmXu9yo2-GeER3tsyW7yorzghIFj6ivt6MJ_0cw7Wg/edit, пройти конкурсний відбір та стати учасником МАРАФОНУ!

“Запрошуємо студентів – молодих, креативних, амбітних – до участі в проекті «МАРАФОН СТИПЕНДІЙ»! Не упусти свого шансу стати успішним, а ми допоможемо Тобі у цьому!”, – йдеться у повідомленні.

Залишити відповідь