Львівським підліткам розкажуть про секс

0
1520

7 березня о 16:00 у читальному залі Львівської обласної бібліотеки для юнацтва (Бібліотека на Ринку – площа Ринок, 9) відбудеться бесіда  на тему «Бити чи не бити? Пити  чи  не пити? Секс чи кохання? − як розмовляти з підлітками на «важкі» теми», яку проведе Вікторія Башкірева − психолог Європейського Інституту Сім′ї та Здоров′я. Про це повідомляє Львівська обласна бібліотека для юнацтва.

Башкірева Вікторія Віталіївна – психолог з найрізноманітнішим професійним досвідом − викладання психологічних дисциплін, індивідуальне консультування, групові форми роботи з клієнтами і фахівцями (від терапевтичних до навчальних груп, просвітницькі семінари для населення для підвищення психологічної компетентності), скайп-консультування, робота на ТД, організатор і учасник тематичних круглих столів , конференцій з питань протидії насильству та поширенню сучасних наукових знань в області психології здоров’я, психології розвитку, психології сім’ї, батьківства і дитинства. Отримала вищу освіту, а також пройшла підвищення кваліфікації в напрямках Системна сімейна психотерапія, Дитяча та юнацька психотерапія (Сертифікати УСП − Україна і Okids − Австрія) відповідно до стандартів ЄАП.

Загальна практика з 1993 р, в області психотерапії − з 2002р. З 2014 року по теперішній час − психолог Європейського Інституту Здоров’я Сім’ї, м.Санкт-Петербург.

Запрошуємо всіх охочих отримати цінні психологічні поради щодо вирішення проблемних питань.

Контактна особа Людмила Чижович (097-474-88-77).


Leave a Reply