Львівський журналіст звернувся до мешканців Чорткова, Чернівців, Івано-Франківська щодо Садового

0
2847

Для чого місту потрібен мер? Очевидно, аби цим містом керувати і пильнувати за його господаркою. Для чого місту Львову потрібен Садовий? Погугліть «Садовий відвідав» або «Садовий зустрівся». Про це у Фейсбуці пише журналіст Роман Онишкевич.

“Судячи з кількості міст, в яких Андрій Іванович побували останнім часом, Львовом йому займатися просто ніколи. А такого хлопа, як Синютка, котрий би пильнував господарку, в Ратуші вже нема.

Тому у Львові проблеми із забудовниками, транспортом, сміттям – практично з усім, крім, звісно, фестивалів і трамваю на Сихів. Тому, звертаюся до мешканців Чорткова, Чернівців, Івано-Франківська та всіх інших міст, де останнім часом трусив писком львівський мер замість того, аби виконувати свої посадові обов’язки: друзі, як бачите цього балабола в своєму місті – копайте в дупу і женіть взаший, поки у вас ще їздить транспорт і по цвинтарях не зводять хмарочоси.

P.S. Учора, поглянувши на чергове знущання над мешканцями Шевченка-Кам’янки-Рясного, котрі вже десь із пів десятої вечора не могли добратися додому через відсутність транспорту, вперше в житті зателефонував на гарячу лінію міста.

На тантому кінці дроту був одразу повідомлений, що розмову записують, аби краще відреагувати на мою проблему (ха-ха). Тож сподіваюся, що хлопець, який зі мною розмовляв, записав розмову і передасть запис пану Садовому. В принципі, я просив передати лише одне: «Мер Львова – гівно» (це моє оціночне судження, якщо що). При нагоді поцікавлюся в Садового, чи йому передали повідомлення”, – йдеться у повідомленні.

Leave a Reply