Львівський “Укроп” залишив сесійну залу Львівської міськради через байдужість Садового

1
1036

Під час чергової сесії Львівської міської ради фракція партіі УКРОП у повному складі залишила приміщення сесійної зали. Це сталося через те, що очільник міста Андрій Садовий відмовився ставити на голосування Ухвалу про безкоштовний проїзд школярів у громадському транспорті.

“Це не припустимо. Адже міський голова вже не вперше блокує Ухвалу, авторами якої є депутати-укропівці. Ініціативу про безкоштовний проїзд підтримали батьки, вчителі та самі перевізники. На знак протесту УКРОП залишив сесійну залу і відмовляється брати участь у засіданні сесії”, – зауважує голова фракції Ігор Телішевський.

Нагадаємо, на спільному зібранні автотранспортних підприємств, а саме ПАТ «Львівське АТП 14630», ТзОВ «Успіх БМ», ТзОВ «Міра і К» та ТзОВ «Фіакр – Львів» було прийнято рішення про підтримку ініціативи депутатського корпусу Львівської міської ради стосовно надання права безкоштовного проїзду в громадському транспорті учням середньо освітніх шкіл. Так право безкоштовного проїзду надаватиметься учням при пред’явленні оригіналу учнівського посвідчення щоденно з 7.00 до 20.00 крім вихідних і святкових днів та канікул.

Наразі відповідну Ухвалу блокує міський голова Андрій Садовий і виступає проти внесення цього питання до порядку сесії міськради.

1 коментар

Leave a Reply