Львівський обласний медичний центр превенції та терапії узалежнень отримав нового керівника

0
423
Мирослава Кабанчик – керівник Львівського обласного медичного центру превенції та терапії узалежнень

Сьогодні, 19 травня, під час сесії Львівської обласної ради призначено директора КНП ЛОР «Львівський обласний медичний центр превенції та терапії узалежнень» Мирославу Кабанчик.

Як відомо, попередньо відбувся конкурсу на заміщення вакантної посади керівника цієї медичної установи, на якому було представлення програму розвитку медичного центру відтак переможцем визначено Мирославу Кабанчик та було рекомендовано на затвердження сесії.

Контракт із нею укладуть терміном на 5 років.

Довідково:

Кабанчик Мирослава Орестівна 1959 р. н., громадянка України; повна вища освіта за спеціальністю «Педіатрія», ординатура за спеціальністю «Психіатрія дитяча», на сьогодні, здобуває другу вищу освіту за напрямом «Адміністративний менеджмент та управління» в Навчально-науковому інституті Адміністрування та післядипломної освіти НУ «Львівська політехніка».
Мирослава Орестівна – лікар-нарколог вищої кваліфікаційної категорії, має вищу кваліфікаційну категорію по спеціальності організація і управління охороною здоров’я та по спеціальності психіатрія.

З 2017 року по теперішній час – експерт з наркології Департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації, є організатором наркологічної служби в Львівській області, неодноразово залучалась для проведення перевірок в закладах охорони здоров’я України, приймала участь в робочих групах МОЗ України з розробки нормативно-правових актів з питань наркології. З моменту впровадження ЗПТ у Львівській області призначена відповідальною особою Департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації.
Загальний стаж професійної діяльності –  35 років.

З 30.09.2004р. працює в КНП ЛОР «Львівський обласний медичний центр превенції та терапії узалежнень», з 2019р. і дотепер виконує в. о. КНП ЛОР «Львівський обласний медичний центр превенції та терапії узалежнень».


Leave a Reply