Львівський митрополит просить місцеву владу усунути з бігбордів нецензурну лексику

0
563
ФОТО: ТВОЄ МІСТО, ВУЛ. ГОРОДОЦЬКА У ЛЬВОВІ

Вислови з нецензурною лексикою принижують нашу людську та християнську гідність. Просимо осіб, відповідальних за розміщення текстів із словами лайки та вульгарної лексики на рекламних щитах, усунути цю нечисть. Це читають також діти, які вбирають чужий нашому народові бруд.

Про це інформує Департамент інформації УГКЦ, пише Кулемет.

На цьому наголосив архиєпископ і митрополит Львівський владика Ігор Возьняк у листі щодо публічного вживання нецензурної лексики, скерованому до голови Львівської облдержадміністрації Максима Козицького та голови міста Львова Андрія Садового.

Звертаюся до вас, пише Львівський митрополит, у цей нелегкий час від імені тисяч вірян, які приходять до мене з дуже важливим проханням: усунути примітивні вислови з рекламних біл-бордів.

Такі бігборди вже встановлено у Рівному, Броварах та інших містах України

«Нам усім зараз дуже важко: молимося, постимо, збираємо продукти, речі, записуємося у волонтери, чинимо добро тощо, бо в Україні точиться війна», – зазначає владика Ігор на початку звернення. Відтак наводить цитату апостола Петра: «Не платіть злом за зло чи лайкою за лайку…» (1 Пт. 3, 9). «Паскудство і лаяння – це від демона, не можемо дати себе захопити диявольською технікою, щоб виставляти напоказ капость як пристойні речі», – переконаний архиєпископ і митрополит Львівський.

Архиєрей запропонував підсилити тексти на щитах цитатами Святого Писання. Він зауважив, що в інших містах вже розміщено на бігбордах богонатхненні тексти.

«Дуже прошу відповідальних осіб, щоб негайно познімали непристойні та невластиві нашому народові вислови з рекламних щитів! У нас люди мудрі, ерудовані, високої культури, гідного інтелекту, патріоти, герої – це треба зрозуміти і покінчити з грішним болотом. Дуже надіюся на успішне й швидке виконання цього вкрай необхідного завдання!» – висловлює сподівання владика Ігор.

Залишити відповідь