Львівський історик порадив Садовому балотуватись у “народних республіках”

0
2030

Львівський історик Михайло Галущак порадив Садовому на наступних виборах балотуватись не в Кракові, а у “народних республіках”. Про це Галущак написав у “Фейсбуці. 

“Хай тепер балотуються в “народних республіках””, – написав Галущак.

Він опублікував карту із сьогоднішнього Львівського безпекового форуму, який проходив під патронатом Садового.

“Тимчасово окуповані територі Донбасу тут позначені, як Донецька і Луганська народні республіки. Коли під час форуму зробили зауваження щодо цього – заступник Голови ВРУ Оксана Сироїд (Самопоміч) почала сміятись. Не смішно”, – написав Галущак.

Нагадаємо, раніше львівський історик Михайло Галущак у коментарі Кулемету радив Садовому балотуватись на наступних виборах у Кракові.

Нагадаємо, голова Львівської ОДА Олег Синютка висловив обурення тим, що у Львові на Безпековому форумі Садового на карті визнали “ДНР” і “ЛНР”.

“У мене запитання до організаторів форуму. Ми у Львові на такій важливій конференції і я вважаю, що це сьогодні це провокативна річ по відношенню до спікерів, які запрошені. Коли ми у Львові бачимо, що на мапі зображено назва народних республік Донецька і Луганська, я був здивований, коли у Львові продавалась символіка Донецької і Луганської областей, але коли сьогодні на Безпековому форумі на екрані написано Народні республіки Донецька і Луганська, то я вважаю, що це є елемент гібридної війни, який спрямований проти України, для того, щоб дестабілізувати ситуацію у Львівському регіоні”, – сказав Синютка.

Пізніше СБУ Львівщини заявила, що перевірки факти, викладені у листі голови Львівської ОДА.

Залишити відповідь