Львівський державний ювелірний завод вперше продаватиме майно через аукціони ProZorro.Sale

0
2699

Львів – перший серед українських міст приєднався до відкритих аукціонів у рамках пілотного проекту Prozorro.Sale. Так, органи держаної влади, місцевого самоврядування, державні підприємства отримали доступ до чесних, публічних електронних аукціонів.

Першим серед держпідприємств своє майно виставив на продаж Львівський державний ювелірний завод. Серед виставлених лотів – транспортні та технічні засоби.

Зокрема: легковий автомобіль ГАЗ31029, вантажно-пасажирський автомобіль УАЗ 3962, автовишка ЗІЛ 130, автомобіль самоскид  КаМАЗ 55111, автомобіль бортовий із спальником КаМАЗ 5320, екскаватор Борекс-2628, автокран ЗІЛ 133Я.

Майно ювелірного заводу продаватиметься через майданчики-учасники Prozorro.Sale.

«Електронні торги відбудуться 4 квітня, прийом заявок на участь у торгах завершується 3 квітня 2018 року о 20:00. Взяти участь у торгах зможуть усі бажаючі:  як громадяни, так і бізнес. Загалом, продаж держмайна на електронних майданчиках – досить нова практика, яка викликає чимало запитань, тому маркетплейс аукціонів UBIZ.ua,сьогодні надає всебічну підтримку усім бажаючим взяти участь у торгах у якості і покупців, і продавців», – заявив очільник порталу UBIZ.ua Дмитро Бойко.

Зокрема, у Львові та області з питань участі в аукціонах можна звертатися до фахівців спеціально відкритих Центрів надання аукціонних послуг за адресами та телефонами:

  • м. Львів, вул. Академіка Лазаренко, 2, тел 097 733 20 26
  • м.Львів, вул Чайковького 8/7, тел 097 733 20 46
  • м. Дрогобич, вул Лесі Українки 26, тел 067 670 0770

Також, з усіма умовами участі можна ознайомитись на офіційному сайті майданчику UBIZ.ua

Для довідки:

ProZorro.Sale – електронна торгова система, створена за ініціативи Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Transparency International Україна, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Національного Банку України та українських електронних майданчиків.

UBIZ.ua  – один з перших майданчиків електронних аукціонів в Україні. UBIZ.ua – учасник проекту Prozorro.sale, також є учасником RIALTO, відкритої електронної системи комерційних торгів, що була створена за ініціативи майданчиків-учасників системи ProZorro. Ця система комерційних торгів побудована за аналогічними принципами –  єдині правилами гри для всіх, публічності, прозорому відборі переможця і чесній конкуренції

 


Leave a Reply