Львівський апеляційний суд залишив під вартою 19-річного підозрюваного в збуті наркотиків

0
181
Львівський апеляційний суд залишив під вартою 19-річного підозрюваного в збуті наркотиків

У вівторок, 28 лютого 2023 року в режимі відеоконференції у відкритому судовому засіданні розглянуто апеляційну скаргу захисника в інтересах підозрюваного на ухвалу Галицького районного суду м. Львова від 17 лютого 2023 року про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу суду.

Ухвалою слідчого судді Галицького районного суду м. Львова частково задоволено клопотання старшого слідчого СУ ГУ НП у Львівській області та застосовано відносно підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком до 60 діб з визначеним розміром застави, що становить 214 720 грн. Строк дії ухвали становить до 15.04.2023 включно.

За даними слідства, 15 лютого 2023 року, 19-річного юнака затримано в місті Луцьк та наступного дня повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 307 КК України. Останнього затримано з 9-ма пакетами речовини, коли він прямував до відділення «Нової пошти» для їх відправки. В одній з коробок виявлено 16 грам сильнодіючого наркотичного засобу. Опісля, в помешканні підозрювано виявлено ще 200 кг наркотичної речовини.

Не погоджуючись з ухвалою слідчого судді, захисник підозрюваного подав апеляційну скаргу, в якій просив ухвалу суду скасувати та постановити нову, якою застосувати до обвинуваченого запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Прокурор заперечив проти задоволення апеляційної скарги, оскільки лише обраний запобіжний захід зможе забезпечити належну процесуальну поведінку підозрюваного. Особа, обґрунтовано підозрюється у вчиненні особливо тяжкого злочину, зокрема, у збуті наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, що може стимулювати підозрюваного переховуватися від органів досудового розслідування та суду, а тому більш м`які запобіжні заходи не зможуть виправдати ризики, передбачені ст. 177 КПК України.

Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Львівського апеляційного суду постановила залишити без змін ухвалу слідчого судді, апеляційну скаргу захисника – без задоволення.

Залишити відповідь