Львівський апеляційний суд залишив без змін вирок 67-річному засудженому за вбивство брата

0
164
Суд заарештував Медведчука

14 лютого 2023 року Львівський апеляційний суд у відкритому судовому засіданні розглянув апеляційну скаргу захисника обвинуваченого на вирок Перемишлянського районного суду Львівської області від 28 лютого 2022 року, за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 115 КК України.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу суду.

Вироком суду першої інстанції 67-річного мешканця м. Бібрки, раніше несудимого визнано винним у вбивстві молодшого брата та призначено остаточне покарання у виді 8 років позбавлення волі. Строк відбуття покарання рахувати з часу його фактичного затримання, тобто з 27 березня 2021 року.

На вирок Перемишлянського районного суду Львівської області захисник обвинуваченого подав апеляційну скаргу, у якій не погоджувався з кваліфікацією дій обвинуваченого та просив скасувати за недоведеністю.

За результатами розгляду апеляційної скарги захисника, колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Львівського апеляційного суду ухвалила: вирок Перемишлянського районного суду Львівської області від 28 лютого 2022 року відносно обвинуваченого залишити без змін, апеляційну скаргу захисника – без задоволення.

Залишити відповідь