Львівських школярів запрошують написати листа харків’янам, щоб творити нову історію

0
1177

Львівських школярів 9-11 класів запрошують взяти участь у творчому конкурсі листів, присвяченому 100-річчю від Дня Соборності України, який відзначатиметься 22 січня 2019 року.
Школярам Львова потрібно написати листа учневі із Харкова на тему «Чому нам варто стати друзями?». Автори можуть використовувати у своїх листах важливі історичні факти, екскурси у минуле, цікаві побутові, архітектурні та атмосферні замальовки, приклади з власного життя, досвіду своїх сусідів, родини, рідного міста і краю.

Про це повідомляють організатори конкурсу – Львівська обласна організація партії «Народний фронт».

«Хочеш бачити Україну об’єднаною та сильною? Стань для всіх українців прикладом! Напиши своєму ровеснику із Сходу України листа «Чому нам варто стати друзями?» Використай усі свої знання і письменницький хист, аби учень із Харкова, читаючи твого листа, захотів познайомитись з тобою, твоїм містом, всіма західняцькими цікавинками, і, відповідно, зустрітись з тобою у столиці! Продемонструй свою творчість і стань у підсумку переможцем!», – закликають організатори.

На авторів найкращих листів очікує подорож до столиці, візит у Верховну Раду України, зустрічі з відомими політиками та громадськими діячами, безліч цікавих селфі і, власне, обмін листами та символічна зустріч з переможцями харківського конкурсу напередодні Дня Соборності!

10 кращих робіт визначить професійне журі у складі професорів, журналістів, істориків. Результати конкурсу будуть оголошені 25 грудня.

Роботи можна надсилати на електронну скриньку konkurssobornist@gmail.com або на адресу вул. Генерала Чупринки, 25 (місто Львів). Роботи приймаються до 15 грудня 2018 року (включно).

«Не обмежуй себе, не проґав свій шанс – саме ти твориш сучасну історію України!», – йдеться у повідомленні.

Leave a Reply