Львівську митницю очолить Шахрай

0
45
Львівську митницю очолить Шахрай

Львівську митницю очолить Шахрай.

Про це пише Кулемет з посиланням на Антикорупційний моніторинг Львівщини.

“З власних джерел стало відомо, що завтра представлятимуть нового керівника Львівської митниці, радника митної служби I рангу з 25-річним стажем Олег_Шахрай.

У грудні минулого року він був призначений в.о.керівника Харківської митниці, де з початком окупації лише на одному МП 42 митника перейшли на бік росіі, що досить підозріло.

З декларації за 2020 рік відомо що він має дружину і двох дітей, У його власності — дві земельні ділянки у Плесецькому на Київщині, у власності дружини, яка працює в СБУ — квартира у Києві та дві земельні ділянки у Вишгороді та Плесецькому на Київщині, дачний будинок у Вишгороді, автомобіль Toyota Land Cruiser Prado 150. 🧹Погодьтеся, що маєтки як для чесного митника на одній зарплаті величенькі.

Керівник Держмитслужби Демченко вкотре кидає на Львів проблемного в.о. щодо якого “плаче” службове розслідування, а не “хлібна” посада.

У Демченка стратегія така – руйнувати країну зсередини, збиваючи капітал через “дрібних злодюжок” в тимчасовому статусі, з яких в подальшому жодної відповідальності. Невже в нашій країні немає гідних і чесних державних службовців?”, – йдеться у повідомленні.

Leave a Reply