Львівського пам’яткоохоронця Василя Петрика підозрюють у привласненні понад мільйона гривень

0
682
Древній Звенигород

Правоохоронці повідомили про підозру львівському пам’яткоохоронцю та новопризначеному начальнику обласного управління охорони об’єктів культурної спадщини Василю Петрику. Його підозрюють у привласненні понад одного мільйона гривень під час реставраційних робіт на території заповідника “Древній Звенигород”.

Про це пише Кулемет з посиланням на Суспільне.

“Встановлено, що у грудні 2020 року директор підприємства замовника робіт, дві службові особи суб’єктів господарювання – виконавці робіт та спеціаліст з технічного нагляду, шляхом завищення вартості виконаних робіт, заволоділи бюджетними коштами на загальну суму понад 1 млн грн”, – йдеться у повідомленні прокуратури.

За документами, туди мали завезти ґрунт. Василь Петрик каже, що все зробили належним чином. Однак правоохоронці вважають, що насправді робіт не виконали, а гроші привласнили.

Древній Звенигород
Древній Звенигород

У Галицькому суді Львова відбулось засідання у справі Василя Петрика. Перед початком засідання під стінами суду зібралися люди на його підтримку.

“Слідчі просять обрати мені запобіжний захід утримання під вартою. Бо я можу, я небезпечна особа і можу впливати на свідків, можу впливати на суд, на суспільство, заважати слідству встановлювати істину і так далі, і тому подібне. Мене треба закрити. Ну я ще можу внести заставу більше мільйона гривень. Ну звичайно в мене їх немає, бо я їх, тих грошей не крав. Відповідно не можу навіть ту заставу внести”, – розповів Суспільному Василь Петрик.

Суд переніс справу Василя Петрика на завтра, 16 червня. Обрання запобіжного заходу розпочнеться о 15.30.

Leave a Reply