Львівські обласні та міські депутати звертатимуться до МОЗ з вимогою вдосконалити порядок проведення вакцинації

0
516
Львівська облрада зібралась на друге пленарне засідання, фото прес-служба облради

Депутати Львівської обласної та Львівської міської рад ініціюватимуть спільне звернення до Міністерства охорони здоров’я щодо вдосконалення порядку проведення вакцинації на Львівщині та навчань медичних працівників.

Про це інформує прес-служба Львівської обласної ради, пише Кулемет.

Про це сьогодні, 19 березня, домовилися під час спільного засідання постійних депутатських комісій з питань охорони здоров’я та материнства Львівської обласної ради і з питань охорони здоров’я та соціального захисту Львівської міської ради.

“Ми вирішили спільно звернутися до Міністерства охорони здоров’я з проханням, щоб нам дозволили збільшити кількість навчань для мобільних бригад. Це дасть можливість збільшити кількість сертифікованого персоналу і краще підготуватися до етапу вакцинації всіх мешканців. Також ми вважаємо, що на місцях було б ефективніше планувати маршрути бригад, формувати та контролювати чергу охочих вакцинуватися”, – пояснила спільну позицію депутатів голова комісії з питань охорони здоров’я та материнства Львівської обласної ради Анна Ярмола.

Під час спільного засідання двох комісій депутати заслухали інформацію щодо санітарно-епідеміологічної ситуації на території міста Львова та області, проведення вакцинації та заходи реагування у зв’язку з епідемією гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2.

Як повідомила в.о. генерального директора Львівського обласного лабораторного центру Наталя Іванченко, Львівська область отримала 42 тисячі доз вакцини, якою двічі вдасться щепити 21 тисячу осіб. Рекомендований період між першою і другою вакцинацією становить 90 днів. На сьогодні в області вакцинацію проводять 13 сертифікованих мобільних медичних бригад.

“Станом на кінець тижня на гарячу телефонну лінію щодо вакцинації звернувся 491 мешканець Львівщини, а через портал “Дія” в чергу записалися 402 охочих вакцинуватися. Львівська область у рейтингу серед регіонів України за темпами вакцинації на 11 місці. Тим часом Україна займає 92 місце за темпами вакцинації у світі. Тенденція та загроза переходу нашої області до “червоної зони” все ж залишається”- розповіла Наталя Іванченко.

Вона також нагадала про три способи зареєструватися в чергу для отримання щеплення. Усі бажаючі можуть стати в чергу на електронному порталі “Дія”, або зателефонувати на гарячу лінію. Також громадянам пропонують заповнити форму на сайті Міністерства охорони здоров’я, або Львівської обласної державної адміністрації.


Leave a Reply