Львівські депутати звернулися до СБУ з приводу діяльності антивакцинатора Стахіва

0
523

У вівторок, 9 листопада, депутати Львівської міськради від партії “Голос” скерувуали до правоохоронних органів звернення щодо діяльності антивакцинатора Остапа Стахіва.

Відповідний скан документа оприлюднив співкоординатор Руху Опору Капітуляції Валентин Балагура, передає Четверта студія.

Як йдеться у депутатському зверненні Ігоря Шолтиса, на території Львівської області суб’єктом жорстких правопорушень є Остап Васильович Стахів, який продукує та завідомо поширює неправдиву інформацію щодо коронавірусу та вакцинації. Також організовує несанкціоновані мітинги у Львові, які порушують карантинні обмеження та спрямовані на дестабілізацію безпекової ситуації у Львівській територіальній громаді.

“Завдяки цілеспрямованій та методичній діяльності певних громадських діячів, яка спрямована на поширення неправдивої інформації щодо коронавірусу та вакцинації, вже загинули тисяч громадян України… Своєю діяльністю Остап Стахів вчинив дії, які підпадають під порушення ст. 293, ст. 295, ст. 296 КК України та рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій”, – вказано у його зверненні.

Крім Шолтиса, до Служби безпеки України та Міністерства внутрішніх справ з приводу діяльності антивакцинатора Стахіва звернулися також його однопартійці, нардепи Наталія Піпа, Галина Васильченко та Роман Лозинський.

Звернення до СБУ щодо Стахіва
Звернення до СБУ щодо Стахіва

Залишити відповідь