Львівські депутати заслухали звіт про виконання Програми соцекономрозвитку

0
831

Сьогодні, 21 травня, депутати затвердили звіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2018 рік. Прозвітував перед депутатським корпусом перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

За його словами, Програма соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2018 рік виконувалася в контексті реалізації стратегічних і операційних цілей Стратегії розвитку Львівської області на період до 2020 року, якими визначені основні завдання з вирішення найактуальніших економічних проблем, забезпечення соціальної стабільності.

При цьому пріоритетним було нарощення інвестиційного потенціалу, зростання реального сектору економіки,підвищення добробуту мешканців області, їх соціальний захист, насамперед за рахунок максимально-ефективного використання наявних бюджетних ресурсів.

Доповідач детально зупинився на реалізованих заходах у межах стратегічних цілей  “Конкурентоспроможна економіка”, “Якість життя”, “Відкриті кордони”, “Розвинуте село”, “Туристична привабливість”.

Зауважимо, що фінансування заходів Програми у 2018 році здійснювалося за рахунок різних джерел фінансування: бюджетних коштів, кредитних ресурсів, власних коштів господарюючих суб’єктів, грантів, міжнародної технічної допомоги, доходів від надання платних послуг бюджетними установами, благодійної, гуманітарної, спонсорської допомоги та інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

Додамо, що даним рішенням доручено Львівській ОДА розробити проекти Стратегії розвитку Львівської області на період до 2027 року та Плану заходів з  реалізації Стратегії на 2021 –  2023 роки і до 1 грудня 2019 року подати їх на розгляд Львівській обласній раді.

Leave a Reply