Львівські депутати просять Парубія заборонити будь-які азартні ігри

0
887

Депутати Львівської міськради підготували звернення до Верховної Ради та уряду з вимогою заборонити азартні ігри та притягнути до кримінальної відповідальності організаторів грального бізнесу. Звернення під час засідання сесії у четвер, 19 квітня, озвучив депутат від фракції «Самопомочі» Андрій Шевців, пише Захід.нет.

Закон про заборону грального бізнесу в Україні набрав чинності ще у 2009 році. «Однак, незважаючи на суспільну шкоду та особливо негативний вплив на виховання підростаючого покоління, певна частина суб’єктів господарювання та громадян продовжує займатись згаданою незаконною діяльністю. Зараз тільки у Львові функціонує більше ста закладів, де організовують та проводять азартні ігри, в тому числі через мережу інтернет. Задля уникнення покарання, особи, які організовують роботу закладів з азартними іграми, ретельно приховують їх місце розташування від сторонніх або позиціонують такі ігри як державну лотерею та здійснюють свою діяльність на підставі ліцензії на випуск та проведення лотерей», – мовиться у звернені.

Депутати наголошують, що через недосконале законодавство оператори лотерей фактично займаються гральним бізнесом під виглядом лотереї.

Відтак, депутати вимагають від Кабміну та Мінфіну розробити за затвердити умови роботи лотерей, які б зобов’язували операторів державних лотерей встановлювати та застосовувати касові апарати на кожному робочому місці.

Депутати ЛМР також вимагають від Верховної Ради прийняти необхідні закони, які б встановили чітке розмежування між азартною грою та лотереєю; забороняли проведення будь-яких азартних ігор, зокрема на гральних автоматах та в інтернеті; посилили відповідальність за допуск неповнолітніх осіб до участі у таких іграх; впроваджували механізм притягнення до відповідальності за порушення цих законів.

Від Міністерства внутрішніх справ депутати вимагають закривати заклади, у яких проводяться азартні ігри та притягати до кримінальної відповідальності за організацію грального бізнесу та втягнення неповнолітніх у заняття азартними іграми.

Leave a Reply