Львівські депутати просять навести лад із видачею біометричних паспортів

0
1488

Депутати фракції УКРОП під час сесії Львівської міської ради звернулись до Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова та Директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника з проханням провести перевірку діяльності Головного управління Державної Міграційної Служби України у Львівській області, на предмет порушення видачі закордонних біометричних паспортів поза електронною чергою, а також протермінування строків видачі паспортів у місті Львів. Про це повідомляє Укроп Львівщина.

“Зацікавлення львів’ян на виготовлення закордонних паспортів, згідно офіційних даних, лише впродовж останнього місяця збільшилась на 37%.
Майже рік тому у Львові впроваджено електронну чергу для оформлення закордонного паспорта та ID-картки. Що, нажаль, не зменшило черг, а навпаки – призвело до того, що львів’яни місяцями очікують на видачу паспортів, а дехто не може навіть зареєструватися та потрапити до онлайн-черги. За неофіційною інформацією, у нашому місті діють сірі схеми щодо отримання закордонного біометричного паспорту поза електронної черги та в набагато стисліший термін, за певну додаткову оплату”, – наголосив депутат Львівської міської ради, укропівець Іван Гринда.

Колеги-депутати одноголосно підтримали звернення укропівців.

Зазначимо, що станом на кінець листопада у ЦНАПах Львова, знаходяться 5 865 протермінованих заяв на отримання закордонних біометричних паспортів.
Так, згідно даних з відкритих джерел, протерміновано: Шевченківський відділ ГУ ДМС у Львівській області – 1 856 заяв, Залізничний відділ ГУ ДМС у Львівській області – 1 058 заяв, Сихівський відділ ГУ ДМС у Львівській області – 1035 заяв, Личаківський відділ ГУ ДМС у Львівській області – 998 заяв, Франківський відділ ГУ ДМС у Львівській області – 918 заяв.

Залишити відповідь