Львівські авіаремонтники передали війську відновлений літак МіГ-29 (ФОТО)

0
454
Львівські авіаремонтники передали війську відновлений літак МіГ-29

Ремонт зроблено за кошти “Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу”.

Про це повідомляє пресслужба ДК “Укроборонпром”, інформує Кулемет.

Державне підприємство “Львівський державний авіаційно-ремонтний завод” (ЛДАРЗ), яке входить до складу ДК “Укроборонпром”, відремонтувало МіГ-29. Після успішних випробувальних польотів техніку передано замовнику – Повітряним силам.

Під час капітального ремонту, який провели за обігові кошти підприємства, фахівці відновили аеродинамічні характеристики машини, паливні баки та баки-кесони, гідравлічну, паливну та повітряну системи тощо.

Львівські авіаремонтники передали війську відновлений літак МіГ-29

Внаслідок ремонту забезпечили ресурс у 700 годин нальоту впродовж 8 років експлуатації та можливість його продовження. Підприємство надало дворічну гарантію на оновлений літак і можливість постгарантійного обслуговування машини.

Перед тим, як представники замовника прийняли техніку, на льотно-випробувальній станції провели наземний контроль усіх технічних параметрів, а згодом виконали на МіГ-29 випробувальні та ознайомлювальний польоти.

Довідково.

Львівський авіазавод входить до складу державного концерну “Укроборонпром”. Підприємство спеціалізується на ремонті літаків МиГ-21, МиГ-23, МиГ-27 всіх модифікацій і МиГ-29.

Нагадаємо, раніше військова частина А0215 замовила у ЛДАРЗ другий ремонт навчально-бойового винищувача МиГ-29УБ загальною вартістю 62,1 млн. грн. Роботи мають виконати до 15 листопада 2022 року.

Також військова частина А0215 (Командування Повітряних сил ЗСУ, м. Вінниця) Міністерства оборони уклала контракт із ДП “Львівський державний авіаційно-ремонтний завод” (ЛДАРЗ) на ремонт літака МиГ загальною вартістю 73,8 млн грн.

Leave a Reply