“Львівська політехніка” та медичний університет зупинили навчання

0
1875

Національний університет «Львівська політехніка» та медичний університет імені Данила Галицького призупинили процес навчання через газову кризу. Таким чином університети відреагували на рекомендацію МОН щодо призупинення навчання у вишах, школах та дошкільних закладах. Про це пише Львівський портал

Як повідомив прес-центр «Львівської політехніки», навчання у виші припинено до 12 березня. Відпрацьовувати роботи, виконання яких потребувало спеціально обладнаних лабораторій або спеціалізованого програмного забезпечення, студенти будуть з 12 березня до 7 квітня за додатковим графіком.

Додамо, що згідно наказу ректору університету, його студенти з 12 лютого до 3 березня навчались дистанційно задля економії газу.

На сайті Львівського національного медичного університету мені Данила Галицького повідомили, що у виші призупинили навчальний процес до 11 березня. Профспілка університету має напрацювати графік відробки пропущених занять.

Водночас на кількаденні канікули своїх студентів відправила Українська академія друкарства – тут навчання припинено до 7 березня включно.

Залишити відповідь