Львівська облрада висловила обурення подіям біля українського Посольства у Варшаві

0
1159

Депутати Львівської обласної ради звернулися до Міністерства закордонних справ України та СБУ щодо реагування на антиукраїнські виступи біля Посольства України у Варшаві. Відповідне звернення підтримали під час сесії.

«Львівська обласна рада висловлює своє обурення подіями, що відбулися 19 березня 2018 року біля Посольства України у Варшаві, коли група радикалів із символікою польських організацій спалила портрети Героїв України Степана Бандери та Романа Шухевича.

Особливо цинічним виглядає те, що зазначені дії відбулися за участі депутата Сейму Республіки Польща Роберта Вінніцького, який вчинив наругу над символом національно-визвольної боротьби України – червоно-чорним прапором і розтоптав його перед камерами.

З огляду на це, ми, депутати Львівської обласної ради, вимагаємо від Міністерства закордонних справ України та СБУ негайної і жорстокої реакції. Зокрема, вважаємо необхідним оголосити згаданого депутата Сейму Республіки Польща персоною, не бажаною для перебування в Україні», – йдеться у тексті звернення.

Leave a Reply