Львівська облрада виділить 5 млн грн на першочергові потреби для потреб Сил територіальної оборони

0
425
Львівська облрада зібралась на друге пленарне засідання, фото прес-служба облради

Завтра, 16 лютого, депутати Львівської обласної ради на позачерговій сесії ухвалять рішення про внесення змін до Комплексної програми «Безпечна Львівщина», якими пропонується першочергово виділити 5 млн грн для потреб Сил територіальної оборони Львівщини і про передачу приміщень в користування органам територіальної оборони Львівської області.

Про це пише Кулемет.

Відповідне рішення прийняла президія Львівської обласної ради сьогодні, 15 лютого.

Депутати також заслухають інформацію щодо стану готовності територіальної оборони Львівської області та вжиття невідкладних заходів у випадку надзвичайної ситуації.

 Нагадаємо, комісія з питань правоохоронної, антикорупційної діяльності та військових формувань обласної ради підготувала та сьогодні схвалила проєкт рішення про виділення для потреб Сил територіальної оборони Львівщини за поданням 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони 5 млн грн в рамках обласної програми «Безпечна Львівщина».

Комісія також підготувала та ухвалила проєкт рішення Про інформацію щодо стану готовності територіальної оборони та вжиття невідкладних заходів у випадку надзвичайних ситуацій на території Львівщини. Перед тим 1 лютого постійна комісія доручила Департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації напрацювати нову окрему обласну програму підтримки 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони.

З відповідним листом до облдержадміністрації 7 лютого також звернулася голова Львівської обласної ради Ірина Гримак.

Leave a Reply