Львівська облрада втратила ще одного депутата

0
196
Львівська облрада втратила ще одного депутата

Депутат фракції «Голос» у Львівській обласній раді та очільниця комісії освіти, науки та інновацій ЛОР Іванна Герус складає повноваження депутата Львівської обласної ради.

Про це повідомила партія Голос Львівщини, інформує Кулемет.

“Мене запросили в благодійний фонд, що співпрацює з міжнародними партнерами, реалізовувати проєкти, які зараз допомагають підтримувати українців та відбудовувати Україну 🇺🇦 В такій роботі також важливі цінності та принципи. Одним з ключових є принцип абсолютної незаангажованості та незалежності, що передбачає неможливість залучення в політичні процеси.

Після непростих роздумів стало зрозуміло, що, на жаль, моя робота несумісна з іншим обов’язком депутатством. Тому я прийняла рішення скласти мандат депутатки Львівської обласної ради та повністю віддатись роботі в гуманітарній сфері”, — повідомила вона.

Ivanna Herus подякувала команді “Голосу” та освітянам за спільну роботу, виборцям — за довіру.

Команда Голос Львівщини та Фракція «Голос» у Львівській обласній раді дякує Іванці за віддану роботу в комісії освіти, ініціативність, готовність підставити плече.

У рамках процедури на найближчій сесії Львівської обласної ради депутати мають проголосувати ухвалу про складання повноважень депутата.

Після цього має зібратись Львівська обласна територіальна виборча комісія та включити до складу депутатів наступного за списком.

Вже після цього депутат зможе скласти присягу та приступити до виконання повноважень у Львівській обласній раді.

Залишити відповідь