Львівська облрада внесла зміни до обласних профільних програм

0
747

Сьогодні, 18 вересня, Львівська обласна рада проголосувала за внесення технічних змін до низки чинних обласних програм.

Так, депутати погодили, зокрема внесення змін до «Комплексної програми з надання медичної допомоги мешканцям Львівщини на 2017 – 2020 роки» в частині перерозподілу зекономлених коштів за заходом «Придбання високотехнологічного медичного обладнання для діагностики і лікування онкологічних хвороб у дітей», до «Програми комплексного розвитку територій Львівської області на 2016-2020 роки» в частині перерозподілу коштів між територіями через незабезпечення деякими місцевими бюджетами співфінансування виготовлення містобудівної документації.

Також були погоджені технічні уточнення до Комплексної програми цивільного захисту населення і територій Львівської області від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

Крім того, внесли зміни до переліку природоохоронних заходів, фінансування яких здійснюється з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2018 році в рамках Програми охорони навколишнього природного середовища на 2016 – 2020 роки.

Голова постійної бюджетної комісії Олег Домчак звернув увагу депутатського корпусу, що на сьогоднішньому засіданні Львівської обласної ради розглядаються технічні зміни до обласних програм. «Питання перерозподілу коштів (збільшення чи зменшення фінансування) планується розглядати на наступному засіданні сесії обласної ради у жовтні за результатами виконання показників обласного бюджету за 9 місяців поточного року», – пояснив він.

Leave a Reply