Львівська облрада ухвалила звернення щодо врегулювання ситуації із заборгованості за незахищеними статтями

0
402
Львівська облрада зібралась на друге пленарне засідання, фото прес-служба облради

Сьогодні, 4 грудня, Львівська обласна рада прийняла звернення до прем’єр-міністра України та голів обласних рад щодо врегулювання ситуації із заборгованості за незахищеними статтями державного бюджету. Про це інформує прес-служба обласної ради, пише Четверта студія.

«Ми, депутати Львівської обласної ради, стурбовані ситуацією, яка склалася у зв’язку із пандемією COVID-19, а також економічною кризою, тому вважаємо надзвичайно важливим проведення зустрічі Прем’єр-міністра України із представниками всіх обласних рад України з метою розв’язання проблеми бюджетних заборгованостей за незахищеними статтями державного бюджету.

Центральна влада розв’язання проблем, створених своєю політикою, перекладає на плечі місцевих громад. Адже ті проєкти, які розпочалися в попередніх роках і продовжились у 2020 році, не отримають обіцяного державного фінансування. Це проблема не тільки питання розвитку області, але насамперед соціальна, адже працівники, які залучені в цих проєктах, не отримають зарплату. Обласна рада повинна брати цей виклик і кошти, які мали йти на розвиток громад,перерозподіляти на подолання заборгованості, яку спричинила політика уряду”, – йдеться у документі.

Також зазначається, що хаос у діях центральної влади повертає країну в часи Януковича, коли заморожували будь-які капітальні видатки, спрямовані на розвиток як на місцевому, так і на державному рівні.

“Враховуючи наведене, ми, депутати Львівської обласної ради, просимо організовувати зустріч представників уряду та місцевого самоврядування для негайного вироблення плану дій, щоб запобігти бюджетному колапсу», – йдеться у зверненні.


Leave a Reply