Львівська облрада скерувала додаткові кошти для завершення робіт у перинатальному центрі

0
553
Львівська облрада проголосувала за створення комунального закладу «
Львівська облрада проголосувала за створення комунального закладу «"Будинок воїна"

Сьогодні, 19 листопада, під час позачергової сесії Львівська обласна рада підтримала внесення змін до обласного бюджету, зокрема перерозподіливши фінансовий ресурс деяких обласних програм, окремі заходи яких неможливо виконати через пандемію коронавірусу.

«Скеровуємо майже 17 млн грн для завершення реконструкції Львівського обласного клінічного перинатального центру і майже 10 млн грн для закінчення робіт у пологовому корпусі Львівської обласної клінічної лікарні.

Таким чином наша каденція доведе до логічного завершення ці роботи. Усі пам’ятають, у якому стані були ці об’єкти», – зауважив голова комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку Олег Домчак.

Відтак змінами до бюджету збільшено видатки в рамках Програми капітального будівництва об’єктів соціально-економічного та житлово-комунального призначення на 30,58 млн грн; збільшено видатки для департаменту охорони здоров’я на суму 9,6 млн грн (з них для Львівського онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру для ремонту необхідного обладнання – 6,3 млн грн), для управління капітального будівництва – 16,4 млн грн, для департаменту економічної політики – 6,55 млн грн, департаменту з питань культури, національностей та релігій – 40 тис грн.

Варто додати, що депутати внесли низку технічних змін до обласних цільових програм.

Залишити відповідь