Львівська облрада компенсуватиме відсотки по пільгових кредитах на закупівлю транспорту для пасажирських перевезень

0
836
Львівська облрада зібралась на друге пленарне засідання, фото прес-служба облради

Львівська обласна рада затвердила пілотну Програму підтримки та розвитку транспорту і зв’язку Львівської області на 2022 – 2025 роки.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу облради.

Програма ухвалена, зокрема, для підтримки підприємств, які працюють у галузі пасажирських перевезень на Львівщині. 300 тис грн фінансової допомоги з обласного бюджету скерують на стимулювання оновлення рухомого складу в галузі пасажирських автомобільних перевезень.

Як наголосила голова Львівської обласної ради Ірина Гримак, оскільки велику кількість своїх коштів перевізники витрачають саме на закупівлю рухомого складу, обласна рада запроваджує механізм відшкодування відсотків по пільгових кредитах на закупівлю транспорту.

«Одночасно необхідно провести інвентаризацію чинної мережі маршрутів, щоб з’ясувати як відбуватимуться пасажирські перевезення в контексті появи 73 територіальних громад в області

Програма, у першу чергу, спрямована на розвиток галузі пасажирських перевезень Львівщини», – зауважила Ірина Гримак.

До слова, у Львівській області пасажирські перевезення здійснюють 55 перевізників, які обслуговують 707 маршрутів, у тому числі 409 приміських і 298 міжміських внутрішньообласних. Загальна кількість автобусів, залучених до обслуговування маршрутів, становить 1359 одиниць.

Загалом на Програму підтримки та розвитку транспорту і зв’язку Львівської області скерували 5 млн грн., з яких 4,5 млн грн. передбачили для компенсації пільгового перевезення окремих категорій громадян транспортом загального користування та залізничним транспортом.

Залишити відповідь