Львівська область отримає кисневі концентратори від фонду Порошенка

0
1342
Львівщина отримає кисневі концентратори від фонду Порошенка

Перші 12 кисневих концентраторів від Порошенка відправлені у лікарні. П’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко запевнив, що до кінця року буде отримано ще близько 40 таких апаратів і вони будуть передані у медичні заклади по всій країні.

Про це інформує прес-служба партії “Європейська Солідарність”, пише Кулемет.

«Щойно з митниці ми отримали перші дванадцять кисневих концентраторів. Ви пам’ятаєте, що одразу після завершення виборів на початку листопада я обіцяв, що ми зробимо все можливе для того, щоб якнайшвидше привезти їх в Україну», – наголосив Петро Порошенко.

Він зауважив, що для вирішення цієї задачі команді знадобилося три тижні. «Владі на це не вистачило дев’ять місяців», – констатує Порошенко.

Петро Порошенко повідомив, що чотири концентратори поїдуть до Рівненської області. Він подякував родині Юрія та Ірини Луценків, які долучилися до закупівлі цих апаратів.

«До кінця цього року ми очікуємо отримати ще біля 40 кисневих концентраторів, кожен на два ліжка», – повідомив він.

«Я хочу наголосити, що благодійники як завжди підставляють плече, і ми будемо зараз щотижнево відправляти концентратори безкоштовно лікарням України. Я дуже щасливий сьогодні, бо ці маленькі машинки врятують життя сотням українців. Здоров’я вам», – побажав п’ятий Президент України.

Керівник Ріненської територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Віталій Гайдукевич зазначив: «Знову важливі речі в державі доводиться робити волонтерам, а не владі. Петро Порошенко обіцяв – слово буде дотримано. Відповідно рівненським медикам у базовій ковідній лікарні, яка зараз має найбільше навантаження, хоч трохи буде легше», – додав Гайдукевич.

Загалом від початку пандемії Фонд Порошенка спільно з компанією Рошен і волонтерами закупили понад 130 тисяч захисних костюмів для медиків, 10 тисяч антивірусних окулярів, понад 50 тисяч високоякісних швейцарських ІФА-тестів Roche, профінансували закупівлю, ремонт і розхідники понад 50 апаратів ШВЛ, оплатили та відправили у регіони України понад 50 тисяч продуктових наборів для людей із вразливих категорій. Допомогу отримали близько 200 медичних закладів.

У жовтні завдяки пільговому кредиту від Міжнародного інвестиційного банку розпочалося вітчизняне виробництво високоякісних захисних костюмів для медпрацівників. Одне з українських підприємств закупило необхідне іноземне обладнання, а компанія Рошен та Фонд Порошенка профінансували виготовлення першої партії – 27 тисяч костюмів, які вже передають в лікарні.

Як повідомив Петро Порошенко у Фейсбуці, перші 4 кисневих концентратори поїдуть до Рівненської області, і до цього долучилася родина Луценків, за що хочу висловити їм окрему подяку.

“Решта поїде до Київської, Тернопільської, Львівської області, і так ми будемо щотижнево відправляти апарати у регіони України. І до кінця року плануємо отримати ще більше 40 кисневих концентраторів — кожен на два ліжка”, – повідомив Порошенко.

“Володимире Олександровичу, ви кажете, що зараз країна стоїть перед дилемою: а кому ж допомагати? Чи малому і середньому бізнесу, який ви кинули у прірву і знищили ще локдауном весною. Чи людям, які залишилися без кисню, без ліків, без ліжок, сам-на-сам з одною з найстрашніших хвороб. Я хочу вам відповісти: не треба питати у дитини, кого вона найбільше любить: тата чи маму, бо і на людей, і на малий та середній бізнес 8 тисяч гривень — це не допомога, це і на одну зарплату не вистачить.

Потрібні гроші, яких у вас немає. Які ви розікрали з вашим «Великим крадівництвом», забравши у місцевого самоврядування, науки, культури, освіти. Разом з вашим оточенням поклали у кишеню до 40% виділених коштів, забравши їх з коронавірусного фонду.

І зараз виявляється, що вам нема де взяти гроші, окрім як у Міжнародного валютного фонду. І ще ведете дискусії, а чи варто брати ці гроші? Чи не дуже жорстко вони вимагають наведення порядку у країні? Я хочу наголосити, що у світі багато країн, які живуть без грошей МВФ: вони виходять на ринок, бо їм довіряють, і на комерційній основі залучають кошти для фінансування бюджету. А зараз найдешевші гроші за всю історію в світі, які надрукували, щоб подолати пандемію. Але ви їх не візьмете, бо вам ніхто не довіряє. А для того, щоб вам знову повірили, треба відновити антикорупційну інфраструктуру, відновити електронне декларування, яке було створене нашою командою, і ще велику кількість речей, бо ви втратите і гроші, і безвіз, і все інше.

Але я твердо переконаний, що разом ми подолаємо і війну, і агресію, і пандемію, і економічну кризу, і конституційну кризу, все, куди намагається нас завести влада. Щотижнево ми відправлятимемо кисневі концентратори в регіони України”, – наголосив Петро Порошенко.

Залишити відповідь