Львівська обласна територіальна організація «Голосу» обрала нову Раду партії

0
664
Львівська обласна територіальна організація «Голосу» обрала нову Раду партії

У Львові відбулася Конференція львівської обласної територіальної організації “Голосу”, на якій обрали Раду партії. Нова Рада львівської обласної організації складається з 7 осіб. Про це повідомили у прес-службі львівського “Голосу”.

У команді:

Ярослав Рущишин, народний депутат України, громадський діяч, почесний сенатор УКУ, засновник Львівської бізнес-школи УКУ, в минулому – підприємець.

Андрій Шараскін (позивний “Богема”) – одних з перших, хто став у лави партії “Голос”. Андрій – командир бойової роти, яка базувалася під Донецьким аеропортом, – став один із прототипів героя фільму “Кіборги”.

Добош Ростислав, підприємець, засновником компанії “Компресорні Технології”. Активний громадський діяч. Відновлював Українську Скаутську організацію Пласт.

Йосипчук Орест, підприємець зі Стрия, депутат Стрийської міської ради VI демократичного скликання (2010-2015).

Хобзей Северин, підприємець-ресторатор, одружений, громадський діяч.

Миляник Захар, лікар-стоматолог, активний волонтер в допомозі медбатальйону АТО, помічник-консультант Ярослава Рущишина.

Дячишин Андрій, інженер-економіст. З 1992 року займається підприємницькою діяльністю у сфері експорту, керує проєктами інжинірингу та нерухомості.

Загалом, станом на сьогодні, в осередку 85% людей не були в політиці до того, як вступили в “Голос”. Середній вік партійця – 35 років, а гендерне співвідношення 82% чоловіки, а 18% жінки.

Лідер партії “Голос” Святослав Вакарчук під чай скайп включення зазначив, що місія “Голосу” – змінювати країну, місто, громаду на краще. “Наша місія у політиці – привести якомога більше чесних, професійних людей до влади. І у нас для цього є необхідні знання, досвід, професійна команда та міцне ідеологічне підґрунтя. Ми обов’язково переможемо”.

Андрій Шараскін на конференції наголосив, що мета “Голосу” зараз – побудова системної організації, формування і реалізація державної політики і підготовка кадрового резерву державотворців.

Ярослав Рущишин, народний депутат, додав: “У “Голосі” ми будемо розбудовувати експертні середовища: провадити не лише виборчу кампанію, а й впливати на ситуацію на місцях. Наша мета – задавати планку якості, модель поведінки. Усі члени партії мають бути долучені до роботи на щодень”.

Серед завдань на найближчий час для Львівського обласного осередку “Голосу” Ярослав Рущишин назвав: напрацювати конкретний план дій (стратегія міст, ОТГ, сіл); залучити ініціативних людей; формування перших експертних груп (економіка та підприємництво, медицина, освіта та наука, культура, Smart city); стежити за роботою влади і тримати руку на пульсі та готуватися до місцевих виборів.

Наймолодший учасник конференції – Богдан Скоропад розповів про роботу молодіжних громадських організацій в області та запропонував створити молодіжну Раду Голосу в Львівській області.

Ярослав Рущишин також наголосив, що усі, хто подав документи на вступ до партії “Голос”, і ще не отримав відповіді, до кінця року обов’язково отримають зворотній зв’язок. Частина документів перебуває на розгляді у безпековій комісії у головному офісі партії.


Leave a Reply