Львівська обласна рада затвердила соціальні програми на 2022 рік

0
633
Львівська облрада зібралась на друге пленарне засідання, фото прес-служба облради

Депутати вирішили виділити кошти на створення відділів підтриманого проживання в громадах та соціальних установах області. Відповідні зміни внесено у Комплексну програму соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу Львівської облради.

Перелік заходів та показників програми доповнено пунктом про фінансову підтримку на придбання меблів та обладнання для будинків або відділень підтриманого проживання, які створюються, або функціонують у територіальних громадах та інтернатних установах соціальної сфери.

Голова комісії з питань соціального захисту прав дітей, людини та учасників бойових дій Микола Іщук наголосив, що в обласних комунальних установах соціальної сфери уже створено сім відділів підтриманого проживання. Це добрий старт нової системи соціальних послуг, який варто підтримати та поширити у громадах у 2022 році.

Також обласні обранці проголосували за збільшення  фінансування Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівській області на 2022 рік до 9 млн грн. Це на 1 млн грн більше, ніж у 2021 році.

Загалом на реалізацію трьох обласних програм у сфері соціального захисту Львівщини обласна рада на 2022 рік передбачила понад 95 млн грн.

Leave a Reply