Львівська обласна рада засуджує дії правоохоронців під час блокади російського вугілля у Соснівці

0
441

Львівська обласна рада сьогодні, 24 вересня, під час позачергової сесії, ухвалила звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністра внутрішніх справ України та Голови Національної поліції України щодо ситуації з торгівлею російським вугіллям.

Депутати засудили дії працівників правоохоронних органів і звертаються до Міністра внутрішніх справ України А. Авакова та Голови Національної поліції України С. Князєва з вимогою негайно  провести службове розслідування за фактом перевищення службових повноважень працівниками правоохоронних органів, встановити винних та притягнути їх до відповідальності, а також на час розслідування відсторонити від займаної посади начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області – начальника кримінальної поліції Василя Віконського.

Довідково:
На залізничну станцію Сілець-Завонє м. Соснівки  10 вересня 2019 року прибуло 113 вагонів, завантажених російським вугіллям. 21 вересня 2019 року  Національна поліція розігнала активістів, які блокували залізничні вагони з  російським вугіллям у Соснівці. Мало місце необґрунтоване застосування сили до мирних протестувальників, серед яких були волонтери, учасники АТО, шахтарі та місцеві жителі. 


Leave a Reply