Львівська обласна рада запроваджує виплати родинам померлих від COVID-19 працівників обласних лікарень

0
1310

Львівська обласна рада сьогодні, 4 червня, своїм рішенням запровадила виплати родинам померлих від COVID-19 працівників обласних лікарень, що перебувають на передовій у боротьбі з коронавірусом.

Йдеться про працівників Львівської обласної інфекційної лікарні, Львівського обласного госпіталю інвалідів війни та репресованих імені Юрія Липи, Центру легеневого здоров’я, Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (швидка), Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охматдит».

Одноразову допомогу планується виплачувати у розмірі 100 тис грн з обласного бюджету.

«Для цього доручаємо Львівській ОДА в термін до 1 липня 2020 року напрацювати доповнення до Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян у Львівській області на 2018 – 2020 роки», – пояснив голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку Олег Домчак.

Крім того, як відомо, 19 травня Львівська обласна рада започаткувала надання разової допомоги працівникам комунальних некомерційних підприємств, у яких підтверджено діагноз захворювання COVID-19 і які пройшли стаціонарне лікування, за період 12 березня – 15 травня 2020 року.

«Відтак, аби допомогу отримали й ті працівники медзакладів, які захворіють  пізніше, вирішено подовжити вищеназваний період до 5 липня 2020 року. Важливо, що ми додаємо до затверджених допомог не тільки оклади, а й надбавки», – наголосив Олег Домчак.

Отож, допомога надаватиметься у розмірі:

– двох посадових окладів (з підвищенням) з урахуванням обов’язкових доплат, надбавок відповідно до законодавства  для працівників Львівської обласної інфекційної лікарні, Львівського обласного госпіталю інвалідів війни та репресованих імені Юрія Липи, Центру легеневого здоров’я, Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (швидка), Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охматдит».

– одного посадового окладу (з підвищенням) з урахуванням обов’язкових доплат, надбавок відповідно до законодавства для працівників інших медичних комунальних закладів Львівської обласної ради.

Також уточнено терміни цих виплат:

– тим, які пройшли стаціонарне лікування за період з 1 числа до 15 числа місяця, у термін до 30 числа поточного місяця;

– тим, які пройшли стаціонарне лікування за період з 16 числа до 30 (31) числа місяця, в термін до 15 числа місяця, наступного за звітним.

Варто зауважити, що, за інформацією департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА, уже здійснено виплату 8 медпрацівникам комунальних некомерційних підприємств, у яких підтверджено діагноз захворювання COVID-19 і які пройшли стаціонарне лікування, на загальну суму 95 тис грн.

Нагадаємо, що Львівська обласна рада 19 травня передбачила для медиків Львівської обласної інфекційної лікарні, Львівського обласного госпіталю інвалідів війни та репресованих імені Юрія Липи, Центру легеневого здоров’я, Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (швидка), Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охматдит», котрі були безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації хвороби COVID-19, виплати різниці між обіцяними державою 300% до посадового окладу і коштами, які лікарня отримає з Національної служби здоров’я України за квітень 2020 року.

Залишити відповідь