Львівська обласна рада внесла зміни до бюджету на 2017 рік

0
824

Сьогодні, 5 грудня, Львівська обласна рада внесла зміни до обласних програм та показників обласного бюджету на 2017 рік, скерувавши перевиконання дохідної частини загального фонду обласного бюджету для збільшення видатків на вирішення окремих проблемних питань, а також здійснення перерозподілу видаткових показників обласної скарбнички на 2017 рік за зверненням головних розпорядників коштів.

Відтак збільшено обсяг обласного бюджету на 62,97 млн грн (загальний фонд – 61,1 млн грн, спеціальний – 1,8 млн грн), з яких 26,4 млн грн – перевиконання планових показників на 1 листопада, медична субвенція для фінансування заробітної плати галузі охорони здоров’я – 27,37 млн грн, а також субвенція з держбюджету на будівництво, реконструкцію будинків для дітей-сиріт – 7,3 млн грн.

Відтак у результаті внесення змін до обласних програм та показників обласного бюджету галузі додатково отримають фінансовий ресурс.

Зокрема, галузі охорони здоров’я додатково передбачили – 35,1 млн грн, соціального захисту – 4,88 млн грн, фізичної культури – 2,1 млн грн, культури – 2,34 млн грн, туризму – 100 тис грн, житлово-комунального господарства – 663,6 тис грн, дорожнього господарства – 3,7 млн грн.

За словами голови комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку Олега Домчака, основна мета цього перерозподілу – вирішення проблеми по фінансуванню дефіциту заробітної плати для бюджетних установ та першочергових видатків


Leave a Reply