Львівська обласна рада не була отримувачем гуманітарної допомоги, яка начебто пропала, – Холод

0
116

Заява в о голови облради Юрія Холода щодо зникнення гуманітарного вантажу на понад 33 мільйони

В о голови Львівської обласної ради Юрій Холод оприлюднив заяву щодо публікацій медіа про начебто зникнення гуманітарки.

Про це пише Кулемет з посиланням на заяву Холода у Фейсбуці.

«Цього тижня журналісти опублікували розслідування про зникнення майже 10 тисяч аптечок IFAK на 33,6 млн гривень, які до Львівських волонтерів не доїхали зі США.

У матеріалі ЗМІ зазначено, нібито я відповідав за гуманітарку в ЛОВА восени минулого року.

Насправді, восени 2022 року я не мав стосунку до гуманітарного напряму роботи ОВА, а виконував свої обов’язки як заступник голови Львівської обласної ради.

Львівська обласна рада не була отримувачем вказаної допомоги.

Як вже повідомив журналістам, у цій справі, на прохання мого доброго і давнього знайомого – Романа Городечного з фонду «Центр волонтерства та захисту», я погодився сконтактувати між собою Львівську обласну військову адміністрацію, іноземних донорів та представників фонду, щоб вони з’ясували ситуацію напряму. Я організував Zoom, а далі вони спілкувалися між собою.

Як вказують журналісти, поліція та СБУ справді ведуть розслідування у справі щодо вказаного гуманітарного вантажу. В цій справі я абсолютно відкритий до співпраці.

Сподіваюся, правоохоронцям вдасться прояснити ситуацію, і громадськість дізнається про результати розслідування найближчим часом», – йдеться у повідомленні.

Leave a Reply