Львівська обласна рада до кінця року повністю перейде на електронний документообіг

0
973
Львівська облрада зібралась на друге пленарне засідання, фото прес-служба облради

У вівторок, 27 квітня, депутати розглянули питання про здійснення обміну електронними документами у Львівській обласній раді. Йдеться про завершення переходу обласної ради на електронний документообіг «Megapolis.DocNet».

Про це пише Кулемет.

Систему “Megapolis.DocNet” вже використовують працівники виконавчого апарату ради, а найближчим часом цифровими пристроями та доступом до системи планують забезпечити обласних депутатів.

З початком роботи в системі кожен депутат отримуватиме в електронному вигляді проєкти рішень сесії та комісії, а також листи, звернення та інші матеріали, необхідні для роботи, зокрема й під час пленарних засідань.

Отримавши доступ до загальної бази оцифрованих документів, депутати зможуть швидко отримувати необхідну інформацію, обмінюватися нею та приймати рішення.

«Це рішення на практиці дозволить заощадити час, папір та осучаснити підходи в документообігу. Також тепер обов’язковим буде подання порівняльної таблиці та пояснювальної записки до проєкту рішення, які можна буде належно проаналізувати.

Переконана, оптимізація процесів роботи ради дозволить нам приймати ще якісніші рішення та швидше реагувати на безліч викликів», – зазначила ініціатор проєкту рішення, голова комісії з питань євроінтеграції, міжнародного та міжрегіонального співробітництва Наталія Галецька.

Leave a Reply