Львівська обласна дитяча бібліотека реалізовує унікальний проект

0
517
Львівська обласна дитяча бібліотека реалізовує унікальний проект

Давати надію дітям, котрі її потребують – такою є мета проєкту. Ідея виникла у грудні 2016 року зі співпраці КЗ Львівської обласної ради «Львівська обласна бібліотека для дітей» та міжнародного благодійного фонду Aktiv Barnehjelp (Тронгейм, Норвегія).

Про це інформує прес-служба Львівської обласної ради, пише Кулемет.

«ArtLion стартував як святкова майстерня: оскільки це відбувалось напередодні зимових свят, ми вирішили, що будемо разом із читачами нашої бібліотеки власноруч виготовляти елементи декору та прикраси. З січня 2018 року ми доповнили майстерню новим соціально-мистецьким проєктом “ArtLion на виїзді”, який розпочав співпрацю бібліотеки з інтернатами, притулками, будинками сімейного типу, сиротинцями тощо”, – розповідає кураторка проєкту у бібліотеці Марічка Романюк.

Автори проєкту проводять для дітей творчі майстер-класи, літературні зустрічі, спортивні заняття, організовують виїзди на екскурсії Львовом, перегляди вистав у дитячих театрах. Також організатори  вирішили практикувати сеанси іпотерапії (заняття з кіньми), каністерапії (із собаками), плавання в басейні, а в майбутньому планують впровадити заняття  дельфінотерапією.

Адреса Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівська обласна бібліотека для дітей» м. Львів, вулиця Винниченка, 1.

Залишити відповідь