Львівська міськрада закликала заборонити діяльність “Партії Шарія” в Україні (ВІДЕО)

0
881
Львівська міськрада закликала заборонити діяльність “Партії Шарія” в Україні

Дільність “Партії Шарія” та “ОПЗЖ” варто заборонити, як це трапилося у 2014 році з “Партією регіонів” і “Комуністичною партією України”.

Про це заявили депутати Львівської міськради, пише Кулемет

Зазначається, що Депутати Львівської міськради закликали президента України Володимира Зеленського та голову Верховної Ради Дмитра Разумкова заборонити діяльність прокремлівських партій ОПЗЖ і Партія Шарія.

За відповідне звернення проголосував 51 депутат.

“За проросійськими політиками завжди йдуть російські танки. Щоб не допустити цього, нам необхідно вже сьогодні заборонити діяльність рупорів Кремля”, – йдеться у зверненні.

Крім того, депутати вважають, що члени цих партій своєю діяльністю заграють з країною-агресором. Народні обранці вказують, що представники цих політсил відверто маніпулюють нормами моралі, питанням мови і дружбою з Росією.

“Щойно на пленарному засіданні 53 депутати Львівської міської ради підтримали зініційоване “Свободою” звернення до Президента та Голови Верховної Ради України про заборону промосковських “ОПЗЖ” та “Партії Шарія”, – йдеться у повідомленні партії “Свобода”.

“На тридцятому році незалежності нашої держави українці все ще змушені позбуватися колоніального минулого та російського впливу у всіх сферах нашого життя. Революція Гідності призвела до заборони проросійських антиукраїнських партій – Комуністичної партії та Партії регіонів. Однак, і після Революції Україна змушена протистояти гібридній війні з російським впливом. Окрім боротьби, що ведеться за суверенітет на східних кордонах, є і внутрішній ворог, який розхитує ситуацію та підточує основи державотворення.

Сьогодні є шанс успішно завершити цю боротьбу. Тож просимо вас підготувати та ухвалити законопроєкт і відповідні регуляторні акти, які б заборонили фактичну діяльність партій «Опозиційна платформа – за життя» та «Партія Шарія» як таких, що відстоюють та активно просувають інтереси російського агресора.

За проросійськими політиками завжди йдуть російські танки. Щоб не допустити цього, нам необхідно вже сьогодні заборонити діяльність рупорів Кремля. Члени вищезазначених політичних партій своєю діяльністю відверто заграють з країною агресором Російською Федерацію, що несе велику загрозу для економічного, політичного, соціального життя Української держави. Маніпулюючи нормами моралі, питаннями мови та «дружби з Російською федерацією» сприяють розколу Українського суспільства.

Ці рішучі кроки необхідні для перемоги національних інтересів України в гібридній війні з московським окупантом.

“Українська держава та народні депутати проукраїнських політичних сил мають продемонструвати однозначну позицію та публічно підтвердити, що вони засуджують діяльність представників російського агресора в українському політичному просторі. Це рішення має задекларувати єдину та спільну позицію всіх проукраїнських сил, які знаходяться в Львівській міській раді та радах усіх рівнів”, – зазначає політична сила.

❗️❗️❗️

Фракція «Свободи» у Львові вимагає заборонити ОПЗЖ та Партію Шарія. Відповідне звернення озвучив Андріян Гутник.

Опубліковано Львівська міська організація ВО “Свобода” Четвер, 11 березня 2021 р.


Leave a Reply