Львівська міськрада просить повернути виплати військовим

0
231

Депутати Львівської міської ради підтримали звернення “Європейської Солідарності” щодо повернення 30 тисяч гривень для військових.

Про це повідомила нардеп Софія Федина, пише Кулемет.

Позиція: 

«Європейська Солідарність» вимагає повернути додаткову винагороду у розмірі 30 тисяч гривень для українських військових і силовиків, навіть якщо вони не перебувають безпосередньо на фронті. Відповідне звернення озвучила депутатка Оксана Маруняк.

Ми впевнені, що скасування цієї доплати є абсолютно несправедливим. По-перше, визначення зон військових дій часто довільне, не враховує перебування під обстрілами з боку окупанта, ракетних атак та їх відбиття.

По-друге, влада вимагає знімати ці виплати з тих, хто був поранений і через це вже не може перебувати на передовій, або з тих, хто перебуває на відновленні перед поверненням до зони бойових дій. Це неприпустимо.

По-третє, значна частина згаданих доплат для військових витрачаються ними для закупівлі спорядження, на ремонт авто і приміщень, у яких змушені перебувати військовослужбовці. Ми вимагаємо застосовувати економію коштів виключно щодо статей, які в умовах війни не є пріоритетними, – зазначила депутатка міської ради Оксана Маруняк.

Залишити відповідь