Львівська міськрада погодила оренду землі фірмі Козака та Медведчука

0
1760

Депутати Львівської міської ради погодили ТзОВ «Бетонбуд» проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. Шевченка, 327. Про це пише Перець.

«За» проголосувало 39 депутатів з фракцій «Самопоміч», «Українська галицька партія», «Громадянська позиція», «Народний контроль» та Блок Петра Порошенка.

Усім складом не голосували депутати з фракцій УКРОП та «Свобода».

Це підприємство отримає в оренду трохи більше 1 га землі (з них частина в межах червоних ліній) для розміщення та експлуатації будівель переробної та іншої промисловості. Підставою для цього стало право власності підприємства на господарські споруди, що розташовані на цій земельній ділянці. Їх фірма придбала минулого року. Оренда плата за землю становитиме 280 тис. гривень в рік.

За даними Youcontrol, власниками фірми є Богдан Козак та Сергій Медведчук. Обидва є братами народних депутатів в «Опозиційної платформи – За життя» Віктора Медведчука та Тараса Козака. Раніше Сергій Медведчук очолював державну податкову адміністрацію у Львівській області. На позачергових виборах у парламент він балотувався по 105 виборчому окрузі на Луганщині від «ОПЗЖ».

Залишити відповідь